Naša firma

Zistite o nás viac

Naša firma


Naša firma Rstudio s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu v oblasti nábytkového vybavenia interiérov od roku 1995. Od tejto doby sme postupne získali dlhoročné skúsenosti a vďaka overeným postupom prichádzame na trh s novými vylepšenými možnosťami. Záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov, preto ponúkame výrobu, materiály a služby najvyššej kvality. Postupne rozširujeme našu ponuku o ďalšie produkty, pričom sa neustále snažíme zisťovať potreby našich súčasných aj nových klientov

Okrem výroby a dodania lavíc do čakární nemocníc a ambulancií sa zaoberáme aj výrobou a dodaním nábytku do ambulancií, nábytku do kancelárií a nábytku na mieru. V našej ponuke nájdete aj kvalitné ergonomické výškovonastaviteľné stoly, ergonomické stoličky a rokovacie stoličky. Ponúkame Vám kompletný servis od profesionálneho návrhu Vášho nového interiéru až po jeho realizáciu. Našim klientom ponúkame vždy individuálne a funkčné riešenia šité na mieru, pričom sa zameriavame na nadčasový dizajn a sledujeme najnovšie trendy s ohľadom na ergonómiu priestoru.

Navrhujeme a vyrábame aj lavice na mieru podľa Vašich potrieb. Akékoľvek priania zákazníka či už ohľadom rozmeru alebo tvaru lavíc vieme uspokojiť. U nás nepoznáme výraz nedá sa. Všetko je možné, vieme čokoľvek zkombinovať a vyriešiť všetky detaily k Vašej spokojnosti. Vytvárame a realizujeme kompletný dizajn lavíc s ohľadom na všetky technické aj estetické maličkosti. Vaša radosť a spokojnosť s výsledkom je u nás na prvom mieste.
Sídlo firmy:
Orechová 2053/17
Šaľa 927 01
IČO: 36 283 371
Showroom:
Rybníková 550/14
Trnava 917 01
  0903 440 482
  rstudio@rstudio.sk
Stále ste sa nerozhodli?
Slovenský výrobca
20 rokov na trhu
Spokojní zákazníci
Kvalita zo skúseností
Pridajte si nás na našich sieťach a sledujte nás:

Design and coding by Martin Beko. 2017
Rstudio s.r.o.